Popis ustanova koje koriste Sectigo


VAŽNO

Na ovom popisu nalaze se ustanove koje su registrirane za korištenje sustava i mogu tražiti certifikate.

Red. br. Naziv ustanove Imenovane osobe
1. Agencija za odgoj i obrazovanje Ante Nakić
2. Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Suzana Paponja
3. Agencija za znanost i visoko obrazovanje Tomislav Tomljenovic
4. Akademija primijenjenih umjetnosti Jasenko Mandura
5. Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku Luka Cvenić
6. Arheološki muzej u Zagrebu Filomena Sirovica
7. Dom zdravlja Primorsko - goranske županije Ivan Popović
8. Državni hidrometeorološki zavod Željko Plazina
9. Edukacijsko rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Ivan Cerovec
10. EFFECTUS studij financije i pravo – visoko učilište Ivan Božajić
11. Ekonomski fakultet - Zagreb Davorin Axmann
12. Ekonomski fakultet u Rijeci Tedi Kolanović
13. Ekonomski institut, Zagreb Dragan Džunić
14. Energetski institut Hrvoje Požar Ivan Musurliev
15. Europska poslovna škola Zagreb Kristijan Marenščak
16. Fakultet elektrotehnike, racunarstva i informacijskih tehnologija Osijek Mario Miloloza
17. Fakultet filozofije i religijskih znansoti Mikolaj Martinjak
18. Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Mihael Šutalo
19. Fakultet za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek Andrija Ljubičić
20. Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Davor Mijolović
21. Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Osijek Krunoslav Kurilj
22. Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Predrag Gjuro Kladarić
23. Filozofski fakultet u Splitu Željko Marušić
24. Gospodarska škola Varaždin Petar Kuščar
25. Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek Bruno Šimunović
26. Gradska knjižnica "Ivan Goran Kovačić" Mario Škrtić
27. Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek Kresimir Pavelic
28. Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti Ivan Gladović
29. Hrvatska energetska regulatorna agencija Robert Premuž
30. Hrvatska vatrogasna zajednica Renato Horvat
31. Hrvatski Crveni križ Leonardo Rogić
32. Hrvatski državni arhiv Saša Haberle
33. Hrvatski geološki institut Ivan Sokač
34. Hrvatski Hidrografski Institut GORAN STRINIĆ
35. Hrvatski institut za povijest Tomislav Vuljanić
36. Hrvatski prirodoslovni muzej Draško Holcer
37. Hrvatski restauratorski zavod Tonči Stipičević
38. Hrvatski savez informatičara Matej Ferenčević
39. Hrvatski školski sportski savez Goran Jukić
40. Hrvatski šumarski institut Hrvoje Marjanović
41. Hrvatski veterinarski institut Ivan Brozinčević
42. HRVATSKI ZAVOD ZA HITNU MEDICINU RIKARDO PROTRKA
43. Hrvatski Zavod za javno zdravstvo Boris Barto
44. Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje Goran Golemac
45. Hrvatsko katoličko sveučilište Tomislav Jukl
46. Institut društvenih znanosti Ivo Pilar Tomislav Žganec
47. Institut Ruđer Bošković Hrvoje Dagelić
48. Institut Ruđer Bošković Zvonimir Mihaljek
49. Institut za antropologiju Lucija Dodigović
50. Institut za arheologiju Marko Grdović
51. Institut za društvena istraživanja u Zagrebu Hrvoje Haim
52. Institut za etnologiju i folkloristiku Ivan Popovski
53. Institut za filozofiju Maja Šoštarić
54. Institut za Fiziku Damir Altus
55. Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje Vedran Cindrić
56. Institut za jadranske kulture i melioraciju krša Damir Mrkonjić
57. Institut za javne financije Martina Fabris
58. Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada Mate Zorić
59. Institut za migracije i narodnosti Tomislav Žganec
60. Institut za oceanografiju i ribarstvo Damir Ivanković
61. Institut za poljoprivredu i turizam Adriano Fabreti
62. Institut za povijest umjetnosti Boris Božić
63. Institut za razvoj i međunarodne odnose Kristian Orešić
64. Institut za turizam Damir Krešić
65. Istarsko Veleučilište – Università Istriana di scienze applicate Marko Turk
66. Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu Željko Matas
67. Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu Marin Ivanišić
68. KB Merkur Igor Šepak
69. Klinička bolnica "Sveti Duh" Zlatko Papeš
70. Klinička bolnica Dubrava Zagreb Goran Tišljarić
71. Klinički bolnički centar Osijek Robert Zorinić
72. Klinički bolnički centar Rijeka Gorki Žuža
73. Klinički bolnički centar Sestre milosrdnice Krešimir Brodnjak
74. Klinički Bolnički Centar Split Josip Mušac
75. Klinika za dječje bolesti Zagreb Antonio Tkalčević
76. Klinika za infektivne bolesti "Dr. Fran Mihaljević" Josip Koropatnicki
77. Končar - Insititut za elektrotehniku d.d. Igor Nenadović
78. Leksikografski zavod Miroslav Krleža Zdravko Pondelak
79. Libertas Međunarodno sveučilište David Pavičić
80. Medicinska škola Bjelovar Ines Pavičić
81. Medicinski fakultet Osijek Bojan Tovjanin
82. Medicinski fakultet u Splitu Davor Lukšić
83. Mediteranski institut za istraživanje života Prosper Radonić
84. Međimursko veleučilište u Čakovcu Željko Hrebak
85. Ministarstvo zdravstva Igor Sušić
86. Ministarstvo znanosti i obrazovanja Sandra Lukić
87. Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu Marko Orešković
88. Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja Ivan Slivar
89. NASTAVNI ZAVOD ZA HITNU MEDICINU ISTARSKE ŽUPANIJE Edin Hodžić
90. Nastavni zavod za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar" Damir Vedriš
91. Nastavni zavod za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije Davor Majstorović
92. Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja Robert Brozd
93. Opća bolnica Zadar Joško Nekić
94. Opća županijska bolnica Požega Vjeran Perinović
95. Osnovna škola grofa Janka Draškovića Zlatko Bobić
96. Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG Boris Klier
97. Poljoprivredni institut Osijek Mladen Krušarovski
98. Poslovno veleučilište Zagreb Robert Koščak
99. Pravni fakultet u Zagrebu Vladimir Dobovičnik
100. Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu Krešimir Dekanić
101. Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu Doris Knego
102. Pučko otvoreno učilište Zagreb Zlatko Menđušić
103. PUČKO OTVORENO UČILIŠTE ZAGREB Vedran Nikolić
104. RIT Croatia Aleks Basanić
105. RRiF Visoka škola za financijski menadžment Ivo Tišljar
106. Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju BIOKOVKA Vibor Sumić
107. Srednja škola za medicinske sestre Vinogradska Zlatko Menđušić
108. Staroslavenski institut Davor Kapušin
109. Stomatološki fakultet u Zagrebu Dario Đurasović
110. Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Miroslav Mazurek
111. Studentski centar Karlovac Emir Građanin
112. Studentski centar Pula Siniša Štimac
113. Studentski centar Rijeka FILIP JURMAN
114. Studentski centar Šibenik Dominik Obraz
115. Studentski centar u Osijeku Dubravko Jurković
116. STUDENTSKI CENTAR U SLAVONSKOM BRODU MIROSLAV MAZUREK
117. Sveuč. Osijek, Fakultet turizma i ruralnog razvoja u Požegi Robert Idlbek
118. Sveučilišni odjel za stručne studije Marin Gudelj
119. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku Albert Oswald
120. Sveučilište Jurja Dobrile u Puli Branko Velimirović
121. Sveučilište Sjever Branimir Kolman
122. Sveučilište u Dubrovniku Tihi Bilas
123. Sveučilište u Osijeku, Ekonomski fakultet u Osijeku Marko Bilić
124. Sveučilište u Osijeku, Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek Ivan Rebekić
125. Sveučilište u Osijeku, Filozofski fakultet Miroslav Katić
126. Sveučilište u Osijeku, KINEZIOLOŠKI FAKULTET OSIJEK Albert Oswald
127. Sveučilište u Osijeku, Odjel za matematiku Petar Taler
128. Sveučilište u Osijeku, Pravni fakultet Osijek Zdravko Rašić
129. Sveučilište u Osijeku, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek Dražen Marček
130. Sveučilište u Rijeci Ivan Marinović
131. Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet Domagoj Crljenko
132. Sveučilište u Rijeci Sveučilišna knjižnica Rijeka Zlata Vukelić
133. Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet Marko Maliković
134. Sveučilište u Rijeci, Medicinski fakultet Goran Ružić
135. Sveučilište u Rijeci, Pomorski fakultet Ezio Hafner
136. Sveučilište u Rijeci, Pravni fakultet Siniša Lončarić
137. Sveučilište u Slavonskom Brodu Miroslav Mazurek
138. Sveučilište u Splitu Leida Rizvan-Sikimić
139. Sveučilište u Splitu Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Lada Sartori
140. Sveučilište u Splitu Studentski centar Split Davor Parlov
141. Sveučilište u Splitu, Ekonomski fakultet Velimir Skroza
142. Sveučilište u Splitu, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Ana Vlainić
143. Sveučilište u Splitu, Kemijsko-tehnološki fakultet Verica Vučičić
144. Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet Ante Krolo
145. Sveučilište u Splitu, Pomorski fakultet Romaldo Singolo
146. Sveučilište u Splitu, Pravni fakultet Juraj Saratlija
147. Sveučilište u Splitu, Sveučilišna knjižnica u Splitu Ivan Vuko
148. Sveučilište u Zadru Tomislav Sruk
149. Sveučilište u Zagrebu Dubravko Penezić
150. Sveučilište u Zagrebu - Geodetski fakultet Hrvoje Kopić
151. Sveučilište u Zagrebu - Studentski centar u Sisku Krešimir Hrdlička
152. Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet Mislav Posavec
153. Sveučilište u Zagrebu Akademija likovnih umjetnosti Mirsad Todorovac
154. Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva Tomislav Žganec
155. Sveučilište u Zagrebu Fakultet hrvatskih studija Ivan Kordić
156. Sveučilište u Zagrebu Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Igor Horaček
157. Sveučilište u Zagrebu FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI Darko Kužić
158. Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet Mate Galić
159. Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet Davor Delić
160. Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet Mirsad Todorovac
161. Sveučilište u Zagrebu Metalurški fakultet Goran Šljivić
162. Sveučilište u Zagrebu Muzička akademija Petra Mitrović
163. Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet Marijan Galjar
164. Sveučilište u Zagrebu Sveučilišni računski centar Dubravko Penezić
165. Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet Srđan Cvetanović
166. Sveučilište u Zagrebu Veterinarski fakultet Alen Hrastnik
167. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike Mario Harjač
168. Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje Andrija Levanić
169. Sveučilište u Zagrebu, Geotehnički fakultet Darko Šprem
170. Sveučilište u Zagrebu, Kineziološki fakultet Stipe Gorenjak
171. Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet Željko Drobne
172. Sveučilište u Zagrebu, Prehrambeno-biotehnološki fakultet Domagoj Štefanović
173. Sveučilište u Zagrebu, Studentski centar u Varaždinu Krešimir Kudumija
174. Sveučilište u Zagrebu, Studentski centar u Zagrebu Vladimir Jakcin
175. Tehničko veleučilište u Zagrebu Slaven Crnjac
176. Tera Tehnopolis d.o.o. Birgit Boehning
177. Thalassotherapia Opatija Enis Rakovac
178. Učenički dom Franje Bučara Petar Trumbetić
179. Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Tomislav Stanković
180. Učiteljski fakultet u Rijeci Ivan Marinović
181. Umjetnička akademija u Splitu Silvia Boban
182. Veleučilište "Lavoslav Ružička" u Vukovaru Igor Bilandžić
183. Veleučilište "Nikola Tesla" u Gospiću Mile Vičić
184. Veleučilište Edward Bernays Robert Koščak
185. Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina Stjepan Šalković
186. Veleučilište kriminalistike i javne sigurnosti Marko Borić
187. Veleučilište Marko Marulić Marko Meštrović
188. Veleučilište s pravom javnosti BALTAZAR ZAPREŠIĆ Saša Lacković
189. Veleučilište studija sigurnosti Maja Karlović
190. Veleučilište suvremenih informacijskih tehnologija Julije Ožegović
191. Veleučilište u Bjelovaru Tihomir Glatki
192. Veleučilište u Karlovcu Goran Žugelj
193. Veleučilište u Rijeci Vedrana Divković
194. Veleučilište u Šibeniku Biljana Šupe
195. Veleučilište Velika Gorica Boris Komarac
196. Veleučilište VERN' Ivo Ranilović
197. Visoka poslovna škola PAR Vanja Dedic
198. Visoka škola ARCA Arifa Varnica
199. Visoka škola SECURUS Boris Komarac
200. Visoka škola za menadžment i dizajn ASPIRA Anđela Uvodić
201. Visoka škola za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici Enes Ciriković
202. Visoko gospodarsko učilište u Križevcima Andreas Mađerić
203. Visoko Učilište Algebra Marko Ljubas
204. XIII. gimnazija Berislav Šega
205. XV. gimnazija Dejan Dmitrovic
206. Zagrebačka škola ekonomije i managementa Marin Zorić
207. Zdravstveno Veleučilište Kristijan Zbiljski
208. Znanstvena Knjižnica Zadar Žan Skoblar
209. Županijska bolnica Čakovec Nikola Škvorc