Popis ustanova koje koriste DigiCert


VAŽNO

Na ovom popisu nalaze se ustanove koje su koristile DigiCert sustav ali još nisu registrirane za korišeanje sustava novog izdavatelja certifikata, tvrtke Sectigo.

Ove ustanove ne mogu tražiti nove certifikate dok se ponovno ne registriraju prema uputama koje se nalaze placeholder:ovdje.

Red. br. Naziv ustanove Imenovane osobe
1. Akademija dramske umjetnosti Jasmin Redžepagić
2. Akademija likovnih umjetnosti Goran Hoić
Mirsad Todorovac
3. Brodarski institut Dražen Vrtodušić
Denis Franković
4. Centar za integrativnu bioetiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Denis Kos
5. DUMP Udruga Mladih Programera Mirko Bojčić
6. Edukacijsko rehabilitacijski fakultet Ivan Cerovec
7. Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment Robert Koščak
Damir Sušac
8. Ekonomski fakultet u Osijeku Marko Bilić
9. Ekonomski institut, Zagreb Dragan Džunić
10. Elektrotehnički fakultet Osijek Domagoj Vuković
Mario Miloloža
11. Fakultet strojarstva i brodogradnje Zlatko Brkić
Andrija Levanić
Dinko Korunić
12. Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Davor Mijolović
13. FILOZOFSKI FAKULTET DRUŽBE ISUSOVE MIROSLAV ČADEK
14. FILOZOFSKO-TEOLOŠKI INSTITUT DRUŽBE ISUSOVE MIROSLAV ČADEK
15. Geodetski Fakultet, Sveučilište u Zagrebu Bernard Jakubec
16. Gradjevinski fakultet Osijek Kresimir Pavelic
Daniel Krizanec
17. Gradska knjižnica i čitaonica Požega Aleksandra Pavlović
Irena Jurković
Miroslav Mazurek
18. Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci Igor Grubišić
19. Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet Ivan Bencarić
Marko Zvonimir Furić
Valentin Vidić
20. Hrvatski savez građevinskih inženjera Ivo Haladin
21. Hrvatski šumarski institut Hrvoje Marjanović
22. Hrvatski zavod za telemedicinu Ivan Esterajher
Mladen Novosel
Zoran Zorica
23. Institut prometa i veza Nikolina Karamarko Puljiz
24. Institut za javne financije Martina Fabris
25. Institut za migracije i narodnosti Tomislav Žganec
26. INSTITUT ZA POVIJEST UMJETNOSTI Sanja Kasa Klobučar
Ivana Haničar Buljan
27. Institut za razvoj i međunarodne odnose Mira Škrtić
28. Katolički bogoslovni fakultet u Zagrebu Branka Bedeničić Bedeničić
29. KBC Osijek Robert Zorinić
Željko Szep
Siniša Vučko
30. KBC Split Josip Mušac
Šime Goreta
Željka Lenac
31. Klinički bolnički centar Rijeka Gorki Žuža
32. Klinički bolnički centar Zagreb Ružica Vuić-Hinić
Claudio Škarecki
33. Leksikografski zavod Miroslav Krleža Zdravko Pondelak
34. Mediteranski institut za istraživanje života Prosper Radonić
35. Opća bolnica Zadar Joško Nekić
Morana Ivančević
36. Osnovna škola Matije Petra Katančića Ivan Biuklija
37. Politehnika Pula - Visoka tehničko-poslovna škola Kristijan Matas
38. Poljoprivredni fakultet u Osijeku Davor Šego
39. Pomorski fakultet u Rijeci Ezio Hafner
Nenad Žagar
40. Pravni fakultet u Rijeci Siniša Lončarić
Paula Čalogović
Barbara Sušanj
41. Prehrambeno-biotehnološki fakultet Domagoj Štefanović
42. Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek Dražen Marček
43. Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu Ivica Andrun
Doris Knego
44. Pučko Otvoreno Učilište INVICTUS Bernard Drinovac
45. RRiF Visoka škola za financijski menadžment Ivo Tišljar
46. Središnji državni ured za šport Tomislav Golubić
47. Staroslavenski institut Antonio Magdić
48. STUDENTSKI CENTAR KARLOVAC EMIR GRAĐANIN
49. Studentski centar Pula Siniša Štimac
50. Studentski centar Split (UNIST.hr) Davor Parlov
51. Studentski centar Šibenik Boris Mravinac
52. Studentski centar u Osijeku Vladimir Škoro
53. Sveučilišna klinika za dijabetes, endokrinologiju i bolesti metabolizma Vuk Vrhovac Jasminka Tuškan-Šurbat
Igor Šepak
54. Sveučilišna knjižnica u Splitu (unist.hr) Ivan Vuko
Josip Knezović
55. Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku Albert Oswald
56. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku- Odjel za biologiju (UNIOS) Mario Dunić
57. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku- Odjel za kemiju (UNIOS) Mario Dunić
58. Sveučilište Sjever Davor Levanić
Stanko Vincek
Marko Topolovec
59. Sveučilište u Rijeci Ekonomski fakultet Žarko Čop
Željko Rački
60. Sveučilište u Splitu Leida Rizvan-Sikimić
61. SVEUČILIŠTE U SPLITU KINEZIOLOŠKI FAKULTET Ante Krolo
62. Sveučilište u Splitu, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Ana Vlainić
63. Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet (UNIST) Ante Krolo
64. Sveučilište u Splitu,Ekonomski fakultet u Splitu (UNIST) Velimir Skroza
65. Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet Ante Kisić
Mate Galić
Berislav Cvetnić
66. Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet Srđan Cvetanović
67. Škola za medicinske sestre Vinogradska Daniel Bašić
68. Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Vladimir Koštal
Mihael Šutalo
69. Tehničko veleučilište u Zagrebu Slaven Cranjac
Ognjen Mitrović
Miroslav Ivkov
70. Thalassotherapia Opatija Saša Radišić
71. Učiteljski Fakultet u Rijeci Ivan Marinović
72. Veleučilište "Lavoslav Ružička" u Vukovaru Igor Bilandžić
73. Veleučilište "Marko Marulić" u Kninu Marko Meštrović
74. Veleučilište Nikola Tesla Mile Vičić
Aleksandar Skendžić
75. Veleučilište u Karlovcu Goran Žugelj
76. Veleučilište u Slaovnskom Brodu Mirko Cobović
77. Veleučilište Velika Gorica Damir Pavlović
Boris Komarac
78. Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Josip Rodin
79. Visoka policijska škola Srećko Karapetrić
80. Visoka poslovna škola PAR Edin Arnautović
81. Visoka škola ASPIRA Alen Jerkunica
82. VISOKA ŠKOLA MEĐUNARODNIH ODNOSA I DIPLOMACIJE DAG HAMMARSKOLD ANDREA ŠIMUNOVIĆ
83. Visoka škola tržišnih komunikacija AGORA Siniša Bogdanović
84. Visoka škola za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski Mario Cvrtila
85. Visoka škola za informacijske tehnologije Nikola Paić
Julije Ožegović
86. Visoka škola za inspekcijski i kadrovski menadžment Đorđe Nadrljanski
87. Visoka škola za sigurnost s pravom javnosti Marijana Begović
88. Visoka tehnička škola u Bjelovaru Ivan Sekovanić
89. Visoko evanđeosko teološko učilište Andrew Seguin
90. XV. gimnazija Ernest Wendling
Zlatka Markučič
91. Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta Hrvoje Jerković
Franjo Borović