Popis ustanova koje koriste DigiCert


VAŽNO

Na ovom popisu nalaze se ustanove koje su koristile DigiCert sustav ali još nisu registrirane za korišeanje sustava novog izdavatelja certifikata, tvrtke Sectigo.

Ove ustanove ne mogu tražiti nove certifikate dok se ponovno ne registriraju prema uputama koje se nalaze placeholder:ovdje.

Red. br. Naziv ustanove Imenovane osobe
1. Akademija dramske umjetnosti Jasmin Redžepagić
2. Akademija likovnih umjetnosti Goran Hoić
Mirsad Todorovac
3. Brodarski institut Dražen Vrtodušić
Denis Franković
4. Centar za integrativnu bioetiku Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Denis Kos
5. DUMP Udruga Mladih Programera Mirko Bojčić
6. Edukacijsko rehabilitacijski fakultet Ivan Cerovec
7. Edward Bernays Visoka škola za komunikacijski menadžment Robert Koščak
Damir Sušac
8. Ekonomski fakultet u Osijeku Marko Bilić
9. Ekonomski institut, Zagreb Dragan Džunić
10. Elektrotehnički fakultet Osijek Domagoj Vuković
Mario Miloloža
11. Fakultet strojarstva i brodogradnje Zlatko Brkić
Andrija Levanić
Dinko Korunić
12. Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Davor Mijolović
13. FILOZOFSKI FAKULTET DRUŽBE ISUSOVE MIROSLAV ČADEK
14. FILOZOFSKO-TEOLOŠKI INSTITUT DRUŽBE ISUSOVE MIROSLAV ČADEK
15. Geodetski Fakultet, Sveučilište u Zagrebu Bernard Jakubec
16. Gradjevinski fakultet Osijek Kresimir Pavelic
Daniel Krizanec
17. Gradska knjižnica i čitaonica Požega Aleksandra Pavlović
Irena Jurković
Miroslav Mazurek
18. Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci Igor Grubišić
19. Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet Ivan Bencarić
Marko Zvonimir Furić
Valentin Vidić
20. Hrvatski savez građevinskih inženjera Ivo Haladin
21. Hrvatski šumarski institut Hrvoje Marjanović
22. Hrvatski zavod za telemedicinu Ivan Esterajher
Mladen Novosel
Zoran Zorica
23. Institut prometa i veza Nikolina Karamarko Puljiz
24. Institut za migracije i narodnosti Tomislav Žganec
25. INSTITUT ZA POVIJEST UMJETNOSTI Sanja Kasa Klobučar
Ivana Haničar Buljan
26. Institut za razvoj i međunarodne odnose Mira Škrtić
27. Katolički bogoslovni fakultet u Zagrebu Branka Bedeničić Bedeničić
28. KBC Osijek Robert Zorinić
Željko Szep
Siniša Vučko
29. KBC Split Josip Mušac
Šime Goreta
Željka Lenac
30. Klinički bolnički centar Rijeka Gorki Žuža
31. Klinički bolnički centar Zagreb Ružica Vuić-Hinić
Claudio Škarecki
32. Leksikografski zavod Miroslav Krleža Zdravko Pondelak
33. Mediteranski institut za istraživanje života Prosper Radonić
34. Opća bolnica Zadar Joško Nekić
Morana Ivančević
35. Osnovna škola Matije Petra Katančića Ivan Biuklija
36. Politehnika Pula - Visoka tehničko-poslovna škola Kristijan Matas
37. Poljoprivredni fakultet u Osijeku Davor Šego
38. Pomorski fakultet u Rijeci Ezio Hafner
Nenad Žagar
39. Pravni fakultet u Rijeci Siniša Lončarić
Paula Čalogović
Barbara Sušanj
40. Prehrambeno-biotehnološki fakultet Domagoj Štefanović
41. Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek Dražen Marček
42. Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu Ivica Andrun
Doris Knego
43. Pučko Otvoreno Učilište INVICTUS Bernard Drinovac
44. RRiF Visoka škola za financijski menadžment Ivo Tišljar
45. Središnji državni ured za šport Tomislav Golubić
46. Staroslavenski institut Antonio Magdić
47. STUDENTSKI CENTAR KARLOVAC EMIR GRAĐANIN
48. Studentski centar Pula Siniša Štimac
49. Studentski centar Split (UNIST.hr) Davor Parlov
50. Studentski centar Šibenik Boris Mravinac
51. Studentski centar u Osijeku Vladimir Škoro
52. Sveučilišna klinika za dijabetes, endokrinologiju i bolesti metabolizma Vuk Vrhovac Jasminka Tuškan-Šurbat
Igor Šepak
53. Sveučilišna knjižnica u Splitu (unist.hr) Ivan Vuko
Josip Knezović
54. Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku Albert Oswald
55. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku- Odjel za biologiju (UNIOS) Mario Dunić
56. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku- Odjel za kemiju (UNIOS) Mario Dunić
57. Sveučilište Sjever Davor Levanić
Stanko Vincek
Marko Topolovec
58. Sveučilište u Rijeci Ekonomski fakultet Žarko Čop
Željko Rački
59. Sveučilište u Splitu Leida Rizvan-Sikimić
60. SVEUČILIŠTE U SPLITU KINEZIOLOŠKI FAKULTET Ante Krolo
61. Sveučilište u Splitu, Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije Ana Vlainić
62. Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet (UNIST) Ante Krolo
63. Sveučilište u Splitu,Ekonomski fakultet u Splitu (UNIST) Velimir Skroza
64. Sveučilište u Zagrebu Farmaceutsko-biokemijski fakultet Ante Kisić
Mate Galić
Berislav Cvetnić
65. Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet Srđan Cvetanović
66. Škola za medicinske sestre Vinogradska Daniel Bašić
67. Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Vladimir Koštal
Mihael Šutalo
68. Tehničko veleučilište u Zagrebu Slaven Cranjac
Ognjen Mitrović
Miroslav Ivkov
69. Thalassotherapia Opatija Saša Radišić
70. Učiteljski Fakultet u Rijeci Ivan Marinović
71. Veleučilište "Lavoslav Ružička" u Vukovaru Igor Bilandžić
72. Veleučilište "Marko Marulić" u Kninu Marko Meštrović
73. Veleučilište Nikola Tesla Mile Vičić
Aleksandar Skendžić
74. Veleučilište u Karlovcu Goran Žugelj
75. Veleučilište u Slaovnskom Brodu Mirko Cobović
76. Veleučilište Velika Gorica Damir Pavlović
Boris Komarac
77. Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Josip Rodin
78. Visoka policijska škola Srećko Karapetrić
79. Visoka poslovna škola PAR Edin Arnautović
80. Visoka škola ASPIRA Alen Jerkunica
81. VISOKA ŠKOLA MEĐUNARODNIH ODNOSA I DIPLOMACIJE DAG HAMMARSKOLD ANDREA ŠIMUNOVIĆ
82. Visoka škola tržišnih komunikacija AGORA Siniša Bogdanović
83. Visoka škola za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski Mario Cvrtila
84. Visoka škola za informacijske tehnologije Nikola Paić
Julije Ožegović
85. Visoka škola za inspekcijski i kadrovski menadžment Đorđe Nadrljanski
86. Visoka škola za sigurnost s pravom javnosti Marijana Begović
87. Visoka tehnička škola u Bjelovaru Ivan Sekovanić
88. Visoko evanđeosko teološko učilište Andrew Seguin
89. XV. gimnazija Ernest Wendling
Zlatka Markučič
90. Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta Hrvoje Jerković
Franjo Borović